У 1 вазі було у 4 рази менче ніж у 2 після того як у першу вазу поставили ще 16 троянд а з другої

забрали 11 то в обох вазах троянд стало порівно скільки троянд було у 1 вазі спочатку

Ответы на вопрос

Отвечает Дамиров Дамир.


х троянд - в первой вазе,     4х троянд - во второй

4х - 11 = х + 16

4х - х = 16 + 11

3х = 27

х = 27 : 3 = 9 (троянд) - было в первой вазе первоначально

4 * 9 = 36 (троянд) - во второй

Проверка: 36 - 11 = 9 + 16         25 = 25 - верно.