100 л соку розлили у трилітрові і пятилітрові банки.Трилітрових банок було10.Скільки було

пятилітрових банок

Ответы на вопрос

Отвечает Максимова Анастасия.

1)10х3=30(л)
2)100-30=70(л)
3)70:5=14(б)
Ответ:было 14 пятилитровых банок