Розвязати задачу .Скласти і розвязати обернену задачу/На озері плавало 11 гусей і 2 лебедя.На

скільки більше було гусей,ніж лебедів?

Ответы на вопрос

Отвечает Сошкин Евгений.
1. 11-2=9 -більше гусей ніж лебедів
Обернена задача:
 1 варіант.
На озері плавало 13 гусей та лебедів разом. Скільки було лебедів, якщо гусей було 11?
 розвязок
1). 13-11=2-лебедів
2 варіант. На озері плавали гуси та лебеді.Скільки було гусей, якщо відомо, що разом їх було 13, а лебедів-2?
Розвязок
1) 13-2=11-гусей