Запиши вираз та обчисли його значення . добуток чисел 2080 і 8 збільшити на їх частку.


Ответы на вопрос

Отвечает Терещук Владимир.

2080*8+2080/8=16640+260=16900

Отвечает Щедрина-Киселева Полина.

2080*8+2080:8=16900

1)2080*8=16640

2)2080:8=260

3)16640+260=16900