Змололи 3 т. 600 кг. пшениці .Борошно становило 4\5(чотири пятих)усієї пшениці,манних крупів було у

40 раз менше ,решта -- висівки .Сільки одержали кілограмів манних крупів?

Ответы на вопрос

Отвечает Слукин Никита.

3т 600кг=3600 кг

3600*4:5=2880 кг---борошна

2880:40=72 кг------ манной крупы.

Отвечает Киров Дмитрий.

3600/5*4=2880кг - -муки

2880/40=72 кг - манной