У книгарні за день продали 112 книжок,а ще залишилося 618 книжок.Скільки книжок будо в книгарні

спочатку.Розв'яжи задачу склавши рівняння.

Ответы на вопрос

Отвечает Федяшов Дмитрий.
618 - 112  = 406        406 - 112 = 294        294 +112 =406