Вартість товару 90 грн початку її зменшили 20% ,а потім збільшили на 10% .Якою стало ватість товару

?На скільки відцотків змінилася початкова ціна?

Ответы на вопрос

Отвечает Кючюк Серг.
1)90:100*20=18(грн)-зменшили ціну..
2)90-18=72(грн) -стала ціна після зменшення на 20%.
3)72:100*10=7,20(грн)-збільшили ціну..
4)72+7,2=79,2(грн)-стала ціна товару.
5)79,2*100:90=88(%)-стала ціна товару.
6)100-88=12(%)-змінилася початкова ціна.