(3 5/8+1/4+2 7/12)-(4 8/15+11/30+17/45)


Ответы на вопрос

Отвечает Терентьева Рита.
Зводимо перше до спільного знаменника 24.
Тоді (105+6+54)/24=166/24=6 цілих 22/24
друге до спільного знаменника 90.
Тоді (288+33+34)/90=355/90= 3 цілих 85/90
потім від першого віднімаєш другий і отримуєш результат