Обчисліть площу бічної поверхні циліндра радіус основи якого дорівнює 8 см, а висота 5 см.


Ответы на вопрос

Отвечает Лобанова Алеся.

Берем формулу S(бок)=2πRH=2*π*8*5=80*πсм²≈251,2 см².