Коли велосипедист проїхав 60 км і ще третину всього шляху, йому залишилося проїхати ще 30 км.

Визнач довжину всього шляху.

Ответы на вопрос

Отвечает Erikkyzy Zhanerke.

Ответ:

1)60×3=180(км)

2)180+30=210(км)

Відповідь: 210 км довжина всього шляху.

Отвечает Корсун Антон.

Ответ:

135 км

Пошаговое объяснение:

x - весь путь, км.

x-60 -x/3=30

(3(x-60)-x)/3=30

3x-180-x=30·3

2x=90+180

x=270/2=135 км - длина всего пути.