Сад має форму прямокутника зі сторонами 80м і 25м.1/2 усієї площі засаджена яблунями.Для кожної

яблуні відводиться 40м.квадратни.Скільки яблунь в саду?"

Ответы на вопрос

Отвечает Осадченко Денис.
1) 80*25=2000(м2)-площа саду
2) 2000:2=1000(м2)-засаджено яблунями
3) 1000:40=25(ябл.)
Відповідь: в саду росте 25 яблунь.