На скільки кубічних сантиметрів об'єм куба з ребром 12см більший за об'єм куба за об'єм куба з

ребром 20 мм?

Ответы на вопрос

Отвечает Константинов Артём.
12^3=1728 см^3
20мм=2см
2^3=8см^3
1728-8=1720см^3-вот и ответ