Поможіть вирішати задачу. З одного міста одночасно виїхали два автомобілі.Швидкість першого 90км на

год ,а другого75км на год.Яка відстань буде між ними через 5 годин,якщо вони рухалися у різних напрямках Дуже терміново якщо можна з поясненям

Ответы на вопрос

Отвечает Сахарова Екатерина.
90 + 75 = 165 (км/ч) - скорость удаления.
165 · 5 = 825 (км/ч) - расстояние между автомобилями через 5 часов.
Ответ: 825 км.