Сторони квадратної ділянки завдовжки 100 м. Знайти довжину огорожі


Ответы на вопрос

Отвечает Ваянина Ангелиночка.

Ответ:

Дожина огорожі 400 м

Пошаговое объяснение:

Маємо квадрат зі стороною 100м.

периметр квадрату дорівнює 4*а=4*100=400 м


Отвечает Вихарев Максим.

Ответ:

400 м

Пошаговое объяснение:

...