Із 16 кг свіжих фруктів виходить 3 кг сушених.Скільки кілограмів сушенихфруктів вийде з 20 кошиків

свіжих якщо в кожному кошику по 8 кг фруктів?

Ответы на вопрос

Отвечает Соловьёва Аня.
8•20=160(кг) - масса фруктов в 20 ящиках.
160/16=10 (в 10 раз больше масса в 20 ящиков)
3•10=30(кг) - столько получится сушенных фруктов из 20 ящиков.
Отвечает Каюмов Давид.

20*8=160(кг) всього свіжих фруктів у кошиках
16 кг-3 кг
160 кг-х
Х=160*3:16=30
Відповідь:30 кг