Подайте у вигляді многочлена: (2x+1)(2x+1) Відповідь розписано з всіма діями


Ответы на вопрос

Отвечает Нурмухамедов Амир.

Ответ:

4x²+4x+1

Пошаговое объяснение:

(2x+1)(2x+1)=2x*2x+2x*1+1*2x+1*1=4x²+2x+2x+1=4x²+4x+1