Швидкість катера за течією річки дорівнює 14 км год, а проти течії-10км год. Знайдіть власну

швидкість катера.ПОЖАЛУЙСТА!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Коловандина Полина.
14-10=4 (км/год)- швидкість двох течій
4:2=2(км/год)- швидкість течії
14-2=12(км/год)- власна швидкість катера