Знайдіть периметр прямокутника, якщо одна його сторона дррівнює:57см,а інша у 3 рази менша за неї​


Ответы на вопрос

Отвечает Багова Элеонора.

57 см - сторона а, тоді сторона b - 57/3=19.

Звідси P=ab=57*19=1083 см

Отвечает Мехин Андрей.

Ответ:

57:3 =19

57 *19=1083см