Вася задумав натуральне число.Якщо до нього приписати справа 5, то воно збільшиться на 437.Яке

число задумано? Напишіть розвязання

Ответы на вопрос

Отвечает Sagyndyk Telarys.
X*10+5=x+437
10x+5=x+437
10x-x=437-5
9x=432
x=432/9
x=48