Знайдіть два числа, кожне за яких більше за -6/13 але менше за -5/13


Ответы на вопрос

Отвечает Галяутдинова Рената.
-\frac{6}{13}=-\frac{6*10}{13*10}=-\frac{60}{130}
-\frac{5}{13}=-\frac{5*10}{13*10}=-\frac{50}{130}
------------
-\frac{6}{13}=-\frac{60}{130}<-\frac{59}{130}<-\frac{58}{130}=-\frac{29}{65}<
<-\frac{57}{130}<-\frac{56}{130}=-\frac{28}{65}<-\frac{55}{130}=-\frac{11}{26}<
<-\frac{54}{130}=-\frac{27}{65}<-\frac{53}{130}<-\frac{52}{130}=-\frac{2}{5}<-\frac{51}{130}<-\frac{50}{130}=-\frac{5}{13}

наприклад два будь-які з дробів
-\frac{59}{130}; -\frac{29}{65}; --\frac{57}{130};-\frac{28}{65};-\frac{11}{26};
-\frac{27}{65};-\frac{53}{130};-\frac{2}{5};-\frac{51}{130}
=======================
або так
-\frac{6}{13}=-0.(461538)
-\frac{5}{13}=-0.(384615)

наприклад взяти -0.39; -0.4; -0.41; -0.42; -0.43; -0.455555 і т.д.