Надійка прочитала за місяць у 2 рази меньше книжок, ніж Тонечка, і на 3 книжки більше, ніж Даринка.

Разом вони прочитали 17 книжок. Скільки книжок прочитала кожна дівчинка?

Ответы на вопрос

Отвечает Талипова Руслана.
Пусть Х книг прочитала Надя,
тогда Тоня прочитала 2Х книг,
а т. к. Надя прочитала на 3 книги больше, чем Даринка Значит Даринка прочитала 2Х - 3,
Составим уравнение: Х + 2Х + (2Х - 3) =17
5Х - 3 = 17
5Х = 20
Х = 4(кн.)--Надя
4 *2 = 8(кн.)-- Тоня
8 --3 = 5(кн.) --Даринка