Висота тополі-15 м. Сосна на 15м вища від тополі.Висота клена становить 1/3 (дроба ) висоти

сосни.Яка висота клена?

Ответы на вопрос

Отвечает Ляпина Марина.
15+15 = 30(м) - высота сосны
30*1/3 = 10 (м) - высота клена


(60 - 24):4 =36:4= 9
60:4 - 24:4 = 15 - 6 = 9

И так далее....