«різниця двох цілих додатних чисел дорівнює 44. Якщо кожне число збільшити на 5, то одне число

стане в 5 разів більше ніж інше. Чому дорівнює менше з цих чисел».

Ответы на вопрос

Отвечает Пынзарь Аня.
А - більше число
в - менше число
а-в=44           }
а+5=(в+5)*5 }
а=44+в, підставимо значення а у друге рівняння:
44+в+5=5в+25
4в=24
в=6 - менше число