Дві сторони трикутника дорівнюють 136 мм і 85 мм. Обчисли третю сторону трикутника, якщо його

периметр дорівнює 300 мм.

Ответы на вопрос

Отвечает Орлова Диана.
Ртр=а+в+с
с=Ртр-а-в
с=300-136-85
с=79(мм)