Шафа на 372,5 грн.дорожча вiд стола, Але на 119,5грн. дешевша вiд лiжка. Чи вистачить 2000 грн. щоб

купити шафу,стiл i лiжко,якщо стiл коштуе 413 грн.

Ответы на вопрос

Отвечает Умникова Анастасия.
РЕШЕНИЕ
1) 413 + 372,5 =785,5 грн - шкаф
2) 785,5 + 119,5 = 905 грн - кровать
3) 413 + 785,5 + 905 = 2103,5 грн - всего и больше 2000 грн.
ОТВЕТ Не хватит.