Мама дала трьом дівчаткам 9 пряників і наказала розподілити їх між собою так щоб молодша отримала

на 2 пряники менше ніж старша а середня- на 1 пряник менше ніж старша .Скільки пряників отримала кожна дівчинка? Метод організованого перебору.

Ответы на вопрос

Отвечает Кретова Варя.

1)Пусть х пряников дали старшей сестре, тогда младшей дали х-2, средней х-1. Значит,
Х-2+х-1+х=9
3х-3=9
3х=12
Х=4
4 пряника получила старшая сестра
2) 4-2=2 пряника получила младшая сестра
3) 4-1=3 пряника получила средняя сестра