У трьох цехах одного заводу працює 2940робітників три сьомих усіх робітників працює в першому цеху

а решта -- у другому і третьому порівну в кожному скільки робітників працює в третьому цеху? пллиииссс помогите отблогодарю Від пристані одночасно у протележних напрямках відійшли два моторних човни Через 6 год відстань між ними була 378км.Знайди швидкітьдругого човна якщо швидкість першого 35км/год.

Ответы на вопрос

Отвечает Орлов Дмитрий.

2940*3/7=1260 работников -------работают в первом цехе

2940-1260=1680 работников------в втором и третем цехе

1680:2=840  работников-----------работает в третьем цехе.

 

 

378:6=63 км/ч---------- скорость удаления  лодок

63-35=28 км/ч---------- скорость второй лодки.

 

Отвечает Черкасова Валерия.

1) 2 940 : 7 * 3 =1 260 (раб) - в 1 цехе

2) 2 940 - 1 260 =1 680 (раб) -во 2 ц. и 3 ц.

3) 1 680 : 2 = 840 (раб) - в 3 цехе

Ответ : 840 раьочих в 3 цехе.

 

1) 378 : 6 =63 (км/ч ) -скорость удаления

2) 63 - 35 = 28 (км/ч ) - скорость другой лодки

Ответ : 28 км/ч  скорость другой лодки

**********************************************************************************************************