Перший велосипедист подолав відстань між містами за 4 год, а другий за 5 год. знайдіть відстань між

містами, якщо швидкість першого на 3 км/год більша від швидкості другого.

Ответы на вопрос

Отвечает Тупиков Сергей.

v1=х- це швидкість першого; v2– швидкість другого та вона на 3 км/год меньша за v1, тобто v2=х-3

t1=4 години- час, за який перший велосипедист подолав відстань

t2= 5 годин-час, за який другий велосипедист подолав відстань

Відстань подолали однакову, тобто

х*4=(х-3)*5

4x=5x-15

x=15- км/год швидкість першого

Тоді відстань

S=15*4=60 км

Перевіримо:

Швидкість другого=5-3=12, відстань 12*5=60