Знайдіть сторони прямокутника , якщо його периметр дорівнює 26 см а периметр 36 смквадратних


Ответы на вопрос

Отвечает Кулик Екатерина.
2(а+в)=26
а+в=13
а=13-в

в(13-в)=36
13в-в²=36
-в²+13в-36=0
в²-13в+36=0
D  = (-13)² - 4·1·36 = 169 - 144 = 25
x1 = (13 - √25)/(2·1) = (13 - 5)/2 = 8/2 = 4см-одна сторона
x1 = (13 + √25)/(2·1) = (13 +5)/2 = 18/2 = 9см-другая сторона