Площа прямокутника 30 см його ширина 5см..Знайти периметр довжинупрямокутника


Ответы на вопрос

Отвечает Дмитрюк Григорий.
1)30:5=6(см) Довжина парямокутника
2)(6+5)×2=22(см)периметр