400кг сплаву містить 176кг міді. Знайдіть масу сплаву, якщо в ньому містить 0,308кг міді


Ответы на вопрос

Отвечает Будякова Анастасия.
400 кг сплава - 176 кг меди
? кг сплава - 0,308 кг меди

1) 176÷400×100= 44 (%) - меди в сплаве.
2) 0,308×100÷44=0,7 (кг) - масса сплава.
Ответ: 0,7 кг масса сплава, в котором 0,308 кг меди.