Відомо,що сума кутів трикутника дорівнює 180°. В трикутнику АВС кут В складає 60% кута А, а кцт С

на 20° більший за суму кутів А і В. Знайдіть кожний з кутів ∆АВС.

Ответы на вопрос

Отвечает Александрова Александра.
Пусть <A =x, тогда <B = x * 60 : 100 = 0,6x       <A + <B = x + 0,6x = 1,6x   тогда <C = 1,6x + 20 Составим и решим уравнение x + 0,6x + 1,6x +20 = 180       3,2x + 20 = 180    3,2x = 160      x = 160 : 3,2 = 50° - <A, <B = 0,6* 50 = 30°,   <C = 180 - (50 + 30) = 100°