Знайдіть об'єм прямокутного паралелепіпеда, якщо площа грані MBCK дорівнює 24 см2, а площа грані

NMBA -8см2, а спільне ребро - 4 см.

Ответы на вопрос

Отвечает Марков Артём.
Серед усіх 12 ребер є 3 четвірки однакових
Нехай одне з них а інше б третє в тоді
а*б=24
б*в=8
і ще сказано що б = 4 см
24*8=192 - об'ємом * б
193: 4 =48 см 3 - об'єм
Відповідь: 48