Помогите! 1.Знайдіть значення виразу (10-2,6*3,2):0,8= 2.Одна сторона прямокутника дорівнює 24 см,а

друга--у 4 рази менша за першу. Знайдіть периметр прямокутника

Ответы на вопрос

Отвечает Богатырев Александр.

 (10-2,6*3,2):0,8=1.68/0.8=168/80=2.1

__________________________________

24см - одна сторона

24/4=6см - друга сторона

у прямокутника протилежні сторони рівні 

Р=2*(24+6)=2*30=60см

Відповідь:60см