Решить задачу З 3 га зібрали по 60 ц, з 5 га зібрали по 56 ц, а з 2 га зібрали по 55ц. Знайди

середню врожайність?

Ответы на вопрос

Отвечает Звездина Маша.
1) 60*3=180 (ц)
2) 56*5=280 (ц)
3) 55*2=110 (ц)
4) 180 +280 + 110=570 (ц) - всього зібрали
5) 3+5+2=10 (га) - всього гектарів
6) 570 : 10 = 57 (ц) 
Відповідь: середня врожайність 57 ц.