На сукню йде 5 м тканини, а на сорочку - 2 м. Из 114 м тканини пошили сукни и сорочки.Суконь пошили

18.Скильки пошили сорочок?

Ответы на вопрос

Отвечает Майоров Дмитрий.
1)18*5=90(м.) - метри тканини яка пішла на сукні
2)114 - 90 = 24(м.) - метри тканини, які залишилися на сорочки
3)24 : 2 =12(с.) - кількість пошитих сорочок.
Відповідь: пошили 12 сорочок.