Оксанка купила k коробок цукерок по 38 грн і 5 шоколадок по 9 грн.Яка вартість покупки? Склади

вираз і знайди його значення,якщо k=2/

Ответы на вопрос

Отвечает Сидорина Александра.
38*к+5*9
38*2+5*9=76+45=121