В їдальню завезли 90 кг картоплі 30 кг моркви. Використали 54 кг картоплі й 18 кг моркви.Чого

залишилося більше і на скільки кілограмів?

Ответы на вопрос

Отвечает Чумичкин Вова.
1) 90-54 = 36 (кг картоплі)
2) 30-18 = 12 (кг моркви)
3) 36-12 = 24
більше картоплі на 24 кг.

Отвечает Милетич Ростислав.
90-54=36кг картош
30-18=12 морк
36 больше 12