Трьома косарками скосили за 7 годин траву з площі 42 га. З якоі площі скосить траву одна косарка за

4 години?

Ответы на вопрос

Отвечает Ощепков Никита.
1) 42:7=6( га)
2) 6:3=2 ( га)
3) 2*4=8 (га)