Одна зі сторін трикутника у 2 рази більша за другу сторону,а друга-на 7 дм менша від

третьої.Знайдіть сторони трикутника, якщо його периметр дорівнює 99 дм.

Ответы на вопрос

Отвечает Масло Надюша.
Х -третя
х-7 друга
2(х-7) перша
2(х-7)+(х-7)+х=99
2х-14+х-7+х=99
4х=99+14+7
4х=120
х=120/4=30 третя сторона
30-7=23 друга
2*23=46 перша
46+23+30=99