Обчислити обєм прямокутного паралeлeпипeда, якщо довжина 60см, а ширина становить 40% довжини і 30%

висоти. Вирахувати обєм у квадратних дм.

Ответы на вопрос

Отвечает Лубченков Иван.
60см = 6дм
1) 40% = 0,4
    6 * 0,4 = 2,4(дм) - ширина параллелепипеда
2) 35% = 0,35
    6 * 0,35 = 2,1 (дм) - высота параллелепипеда
3) 6 * 2,4 * 2,1 = 30,24 (куб.дм)
Ответ: 30,24 куб.дм - объём параллелепипеда.