Складен! Задач! На р!зницеве пор!вняння задача Турист подолав п!шки 12км. Про!хав автобусом 28км,

проплив пор!чц! 18 км.На ск!льки к!лометр!в б!льше турист пройшов п!шки та про!хав автобусом,н!ж проплив пор!чц!?

Ответы на вопрос

Отвечает Загуляева Антонина.
1)12+28=40(км)- пішки і на автобусі разом
2)40-18=22(км)
Відповідь:на 22 км турист пройшов пішки та проїхав автобусом,ніж проплив по річці.