Знайти найбільше двоцифрове число яке можна записати у вигляді суми десяти послідовних натуральних

чисел

Ответы на вопрос

Отвечает Мазлин Никита.

Натуральні числа
1,2,3,4,5,6,7,8,9, 10,11,12,13,14,15...

Двоцифрове найбільше 99

Сумма десять перших
(1+2+..9+10)=61

Сумма
(2+3+4..+10+11)= 71
(3+4+..11+12)= 81
(4+5+..+12+13)= 91
(5+6+..+13+14)= 101 > 99

Значить підходить тільки
4+5+6+7+8+9+10+11+12+13=91

Відповідь: найбільше двоцифрове число 91 , його можна записати у вигляді суми десяти послідовних чисел