Для туристичнои групи купили 8 квиткив до театру по 180 грн кожний и 9 квиткив до кинотеатру.

Скильки витратили грошей на вси квитки якщо видомо що квиток до кинотеатру коштуе в 6 разив менше ниж киток до театру.

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнова Анна.
180:6=30 квиток до кинотеатру
9*30=270 квитки до кинотеатру
8*180=1440 квитки до театру
1440+270=1710 вси квитки