Тік төртбұрыштың ауданы Sсм2 ұзыңдығы тік төртбұрыштың ені ұзындығынаң неше см қысқа мұңдағы S=247

a=19

Ответы на вопрос

Отвечает Ахансериева Мерей.
S=a*b
b=S/a
b=247/19=13 см