1)зменшуване 42 а від'ємник є часткою чисел 14 і 7 2)суму чисел 8 і 9 збільшити в 9 разів


Ответы на вопрос

Отвечает Бакин Даниил.
42-(14÷7)=42-2=40
(8+9)×9=17×9=153
Отвечает Рахымжанова Дана.
1)42-(14÷7)=42-2=40
2)(8+9)×9=17×9=153