З 1/3 липових насаджень одержали 220 кг меду. скільки кілограмів меду одержать з 3/4 га липових

насаджень?

Ответы на вопрос

Отвечает Пантель Бодя.

1/3га - 220кг

3/4га - ?кг

1) 220 * 3 = 660(кг) - меду з 1га

2) 660 : 4 * 3 = 495(кг)

Выдповідь: 495кг меду одержать з 3/4 га липових насаджень.

Отвечает Кононов Владимир.

3/4 * 220 =165

165/1/3=495

1/3 - 220кг

3/4 - 495кг

ответ: 496кг