Довжина прямокутника дорівнює 4.5 см,що становить 30% від його периметра.Знайти площу прямокутника.


Ответы на вопрос

Отвечает Бах Женя.
4.5 : 30 *100 = 15 см - периметр прямокутника
(15 - 9):2 = 3см -ширина прямокутника
4.5 * 3 = 13.5см кв. - площа прямокутника