На одній лісовій ділянці посадили 12650 дерев, а на другій - у 5 раз менше. Шосту частину всіх

дерев становили дуби, а решту - інші дерева. Скільки дубів посадили на обох ділянках?

Ответы на вопрос

Отвечает Балтабаева Акнур.

1 - 12650дер.

2 - 12650/5

Дуби-1/6

 

1)12650/5=2530(дер)посадили на 2 ділянці

2)12650+2530=15180(дер)посадили на двох ділянках разом

3)15180/6=2530(дуб) стільки дубів посадили на обох ділянках