У ДВОХ ОДНАКОВИХ МІШКАХ ЗЕРНА НА 4 Ц 20 КГ МЕНШЕ,НІЖ У СЕМИ ТАКИХ САМИХ МІШКАХ. СКІЛЬКИ ВСЬОГО

ЗЕРНА У ЦИХ МІШКАХ???? ТОЛЬКО БЕЗ УРАВНЕНИЙ ПОЖАЛУЙСТА,ЗАДАЧА 4-ОГО КЛАССА. ЗАРАННЕЕ БЛАГОДАРНА))

Ответы на вопрос

Отвечает Гром Вова.

1)7-2=5 мішків різниця

4 ц 20 кг=420 кг

2)420:5=84 кг важить 1 мішок

3)2+7=9 всього мішків

4)9*84=756 кг

=====================